Masz pytanie?
  • Radość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym wyróżnieniem

  • Posiadamy już 17 modeli koron, diademów i tiar

  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i służymy dobrą radą.

  • Zawsze dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Oferta

Szarfy z indywidualnym nadrukiem

Na stronie naszego sklepu można składać zamówienia na szarfy i inne gadżety z indywidualnym nadrukiem. Posiadamy 9 letnie doświadczenie w wykonywaniu szarf z nadrukiem. Zaufało nam wiele dużych firm oraz agencji modelek i hostess.

Współpracujemy z organizatorami Wyborów Miss. Oferujemy szarfy z logo konkursu z tytułami itp. jak również numerki na rękę oraz korony. Posiadamy 11 modeli koron, które pięknie udekorują głowę zwyciężczyni konkursu, jak i głowy Vice Miss.

 

Gadżety spersonalizowane

Ponadto wykonujemy nadruki na koszulkach sportowych, fartuchach, krawatach, poduszkach i innych tekstyliach. Nadruki przez nas wykonywane są intensywne i wyraźne a dzięki materiałom najwyższej jakości są również trwałe. Zapraszamy do składania zapytań na produkty tekstylne w dużych ilościach. 

 

Inne gadżety na wieczór panieński

W naszej ofercie znajdą państwo wiele innych gadżetów na wieczór panieński. Staramy się wciąż powiększać swoją ofertę. Oferta podzielana jest na gadżety spersonalizowane oraz inne gadżety na wieczór panieński. Gadżety spersonalizowane są wykonywane według indywidualnych zamówień klienta.Zapraszamy do składania na naszym sklepie większych zamówień, gdyż koszty przesyłki nie są uzależnione od ilości zamówionych produktów.

Facebook