Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Ciekawostki

Podczas Men's Prestige Night w hotelu Brda w Bydgoszczy odbył się konkurs miss. W tym roku jak i w poprzednim finalistki okazały się tak pięknymi paniami, że jury miało bardzo trudne zadanie. Ostatecznie Pani Karolina Przywecka zdobyła szarfę miss. Więcej informacji na naszym fanpage'u

 

  • Radość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym wyróżnieniem

  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i służymy dobrą radą.

  • Zawsze dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Szarfy na wybory miss

Zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów wyborów miss, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Materiał na którym pracujemy to wstążka, taśma satynowa, która ładnie się błyszczy i ma odpowiednią gramaturę dopasowaną tak by jak najlepiej układała się na ciele laureatki (nie jest zbyt wiotka ani zbyt sztywna). Wykonujemy szarfy z kolorowym nadrukiem oraz logo na taśmie białej lub z czarnobiałe napisy i logo na taśmach kolorowych. Szarfy są łączone metodą zgrzewania. Zgrzew wykonywany jest pod kątem tak by szarfa jeszcze lepiej prezentowała się na ciele.

Posiadamy taśmy w kolorach: biały, ecru, jasny róż, fioletowy (lila), czerwony, niebieski (błękitny), turkusowy, chaber, zielony, żółty, złoty (stare złoto). 

Już niedługo w naszej ofercie pojawią się numerki na rękę.

 

Komentarze

Komentarz
Facebook