Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Wielkanoc

W Wielki Piątek t.j. 19.04.2019 zamówienia nie będą realizowane, biuro będzie zamknięte. Będziemy z Państwem w kontakcie telefonicznym. Zamówienia będą realizowane po świętach Wielkanocnych. Wszystkim klientom życzymy Wesołego Alleluja

Korony

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w naszej ofercie pojawiły się już korony okrągłe, które mogą być dedykowane również dla panów. Zapraszamy do składania zapytać o rabat przy zakupu koron, numerków i szarf na wybory miss.

  • Radość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym wyróżnieniem

  • Posiadamy już 17 modeli koron, diademów i tiar

  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i służymy dobrą radą.

  • Zawsze dbamy o najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

Szarfy okolicznościowe

Szarfy z indywidualnym, dowolnym nadrukiem na każdą okazję. Szarfa urodzinowa może zostać wręczona na osiemnastkowej imprezie jak i na urodzinach 50 letniej świeżo upieczonej babci. W przykładowych nadrukach urodzinowych możemy zmienić cyfry według życzenia klienta.

Zapraszamy do składania zamówień na szarfy pamiątkowe z okazji bierzmowania, studniówki czy też pasowania na przedszkolaka. W przypadku tych ostatnich możemy wykonać szarfy krótsze niż standardowe tak by najbardziej pasowały dla dzieci.  

Często wykonujemy na szarfach napisy "Najlepsza mama na świecie" i "Najlepszy tata na świecie" itp. są one wręczane na weselach podczas oczepin lub podziękowań dla rodziców. 

Pamiętaj! Możesz zakupić u nas szarfę z dowolnym nadrukiem. Napisy przedstawione poniżej to tylko przykłady.

 

Komentarze

Komentarz
Facebook